Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
Вто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
Нед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
Съб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
Сря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
Вто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
Нед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
Съб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
Сря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
Сря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

-there is no safe place to hide;;

Предишната тема Следващата тема Go down

-there is no safe place to hide;;

Писане by Korra- on Вто Апр 18, 2017 8:44 pm

Спомен равен на глътка въздух.
Капка след капка, изворът се изпразваше.

Не помня много от преди нашествието. Дали съм се държала по различно от сега или пак съм била същата особнячка. Дали хората са ми обръщали такова внимание, както сега. Но най-драстичната промяна за мен самата бе, че след появата на дарбата ми, нощите ми станаха доста обезпокояващи и безсънни. Не можех да се отпусна и да заспя спокойно. Това чувство на паника не ме оставяше и за секунда сама. Обхващаше цялото ми същество и сякаш ме вкарваше в една кутия без изход, на тъмно, на студено за дълго време. Първият път, когато изпитах това бе денят, в който открих каква точно бе моята дарба. Посред една студена нощ, се събудих от ужасен кошмар с викове, а ръцете ми бяха стиснали силно леглото. Но не кошмарът ме уплаши, а това което последва. Усетих как цялата къща се разлюля от силно земетресение, тази нощ. Такава сила, че по тавана се появиха пукнатини, част от нещата ми подредени на рафтове в стаята се разпиляха по целият под. За сметка на моята уплаха, трусът се засилваше с всяка секунда, в която аз самата се панирах повече и повече. В крайна сметка се събудих в болница със силно главоболие, а цялото тяло ме болеше и бе в синки. Колко приятно ми се бе разкрила дарбата, която в бъдеще колкото и харесват, толкова и ненавиждах.
Днес всеки щеше да види в мен, човек опитващ се да спазва реда и правилата и изпълнен с желание да овладее лудата си способност, в отчаян опит да не срути някоя сграда по невнимание причинено от глупави паник атаки, които са от нищото появяващи се и са трудни за овладяване. За съжаление повърхностно бях такъв човек, но отвътре светът ми пропадаше малко по малко, защото се чувствах изолирана от околните по някаква глупава си причина. И наистина се питам "Дали преди това съм бил такава празна черупка?" А отговорите от никъде не идваха.
Една изгубена душа в побъркан свят.
Изстрел, два и всичко щеше да свърши.

Korra Prescott | 23  | Rebel |
Manipulation on vibrations

FC: Chloe Bennet
Korra-
Rebel
Rebel

Брой мнения : 133

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: -there is no safe place to hide;;

Писане by calder edlin; on Вто Апр 18, 2017 9:00 pm

интересен герой! одобрена си. добре дошла и приятно прекарване при нас.

Save me, kill me
About to land After years of joy Life was a fairytale That you've destroyed I feel the ground Hard to walk again You told me how to fly You drop my hand Shoot me down, blow me down
calder edlin;
Administrator
Administrator

Брой мнения : 245

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics